250.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
UETS

UETS

Elektronik Tebligat Yönetmeliğine uyarınca yapılan elektronik tebligat işlemlerini yürütmek amacıyla PTT A.Ş tarafından kurulan, işletilen ve güvenliği sağlanan sistem Ulusal Elektronik Tebligat Sistemi (UETS) olarak adlandırılır.

KEPport

KEPport

İhracata Yönelik Devlet Destekleri mevzuatlarında yapılan değişiklikler ile 01 Nisan 2018 tarihinden itibaren İhracata Yönelik Devlet Desteklerine ilişkin tüm başvuruların Elektronik İmza ve Kayıtlı Elektronik Posta Kullanımı (KEP) yoluyla yapılması ZORUNLU hale getirilmiştir.

Zaman Damgası

Zaman Damgası

BTK (Bilişim Teknolojileri Kurumu) tarafından onaylı Zaman Damgası Sertifika Hizmet Sağlayıcısının iş ortağıdır. TÜRKBELGE Zaman Damgası sertifikaları, e-defter, e-fatura, e-arşiv gibi tüm e-devlet uygulamalarında geçerlidir.

SSL

SSL

SSL kişisel gizlilik ve güvenilirlik sağlayan, network üzerindeki bilgi transferi sırasında bilginin bütünlüğü ve gizliliği (data protection) için sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren bu sayede gizliliğinin ve bütünlüğün korunmasını sağlayan Netscape tarafından geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür diye tanımlayabiliriz.

SGK Teşvik

SGK Teşvik

Çalışan sayısında herhangi bir sınırlama olmaksızın, küçük ve büyük ölçekli tüm işletmeler her ay sigortalı çalışanları için yatırdığı sigorta priminde teşvik, destek ve indirimden faydalanarak personel maaliyetlerinden tasarruf edebilirler.

KVKK Uyumluluk

KVKK Uyumluluk

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyumluluğu çerçevesinde KURUM’da bulunan varlıklar ve süreçlerdeki kişisel veriler belirlenecektir. Bu çalışma gerçekleştirilirken iş ve teknoloji iş birimlerinden uygun seviyede yöneticilerle toplantı ve çalıştaylar düzenlenerek gerekli nitelik ve nicelikte bilgi toplanacaktır.

Dijital Arşivleme

Dijital Arşivleme

Kurumlar, bilgi ve belgelerini yönetebildiği ve ihtiyacı olan bilgiye en hızlı şekilde ulaşabildiği ölçüde verimliliği ve güvenilirliği yakalayabilmektedir. Dolayısıyla günümüzdeki müşteri odaklı yaklaşım ve rekabet ortamının getirdiği değişken koşullara uyum sağlamak, kurum ve kuruluşlar için hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle hızlı ulaşılması gereken belgeler ve kaybında sıkıntı yaratacak dokümanlar, elektronik ortama aktarılarak yönetilmelidir.

Biyometrik İmza

Biyometrik İmza

Kişinin fiziksel ve davranışsal özelliklerini tanımak suretiyle kimlik tespit etmek amacıyla geliştirilen bilgisayar destekli bir sistemdir. 

ISO Belgelendirme

ISO Belgelendirme

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Belgesi ISO TS 13027 Hijyen ve Sanitasyon Belgesi ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi Belgesi ISO EN 15593 Gıda Paketleme Ambalaj Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ISO 15038 Tercüme Hizmetleri Yönetim Sistemi Belgesi ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın