250.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
 Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım filmleri, firmaların dijital ortamda müşterilere açılan pencereleridir. Bin kelimede anlatamadığınız şeyleri birkaç görselle anlatmak size ve müşterilerinize zaman kazandırır. Başarılı bir tanıtım filmi değişik dillerde hazırlanacak versiyonlarla uluslar arası firmalarla rekabet gücü kazanmanızı sağlayabilir.

E-Fatura

E-Fatura

E-fatura yeni bir belge türü olmayıp, kâğıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yönetilen e-fatura uygulamasında amaç tek format ve standarda göre satıcı ve alıcı arasında güvenli, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan bir sistem oluşturmaktır.

E-Arşiv Fatura

E-Arşiv Fatura

EFKS kurum ve kuruluşların düzenledikleri faturalarda bulunan bazı bilgilerin, belirlenen uygulama ve veri standartları çerçevesinde Gelir İdaresi Başkanlığı sistemine aktarılması şartı ile faturalara ait ikinci nüshaların kağıt olarak saklanması zorunluluğunu ortadan kaldıran; ayrıca alıcılarına verilmek üzere hazırlanan birinci nüsha faturaların da güvenli elektronik imzalı dijital belge şeklinde oluşturulmasına imkan sağlayan pilot bir uygulamadır.

E-Fatura Saklama

E-Fatura Saklama

e-fatura mükellefleri faturalarını Gelir İdaresi Başkanlığının belirlediği süre ve formda yedeklemek ve saklamakla yükümlüdür.

E-Mutabakat

E-Mutabakat

e-Mutabakat çözümü 3 farklı hizmet modeli ile müşterilerine sunulmaktadır.

E-İrsaliye

E-İrsaliye

Mal hareketlerinin elektronik ortamda düzenli bir şekilde izlenebilmesi amacıyla, hali hazırda kâğıt ortamda düzenlenmekte olan “sevk irsaliyesi” belgesinin, elektronik belge olarak elektronik ortamda düzenlenmesi, alıcısına elektronik ortamda iletilmesi ve elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilmesine ilişkin bir elektronik belgedir.

E-SMM

E-SMM

e-SMM Uygulaması, Serbest Meslek Makbuzunun belirlenen standartlara uygun olarak elektronik ortamda oluşturulması, muhafazası, ibrazı ve raporlanması hizmetidir.

E-MM

E-MM

e-Müstahsil Makbuzu (e-MM) Uygulaması elektronik ortamda Müstahsil Makbuzunun oluşturulması, muhafazası ve ibrazı ile elektronik ortamda raporlaması hizmetidir

e-Yazışma

e-Yazışma

e-Yazışma; kamu kurum ve kuruluşlarının kendi aralarında ve  özel sektör ile yaptığı tüm yazışmaların elektronik ortamda, Kayıtlı Elektronik Posta Sistemi (KEP) altyapısı kullanılarak yürütüldüğü resmi yazışma sistemidir.

KEP-İK

KEP-İK

Geleneksel süreçte bordrolar basıldıktan sonra onlarca farklı lokasyona gönderilir, burada çalışanlara imzalatıldıktan sonra bir kopyası tekrar merkeze iletilir. TÜRKBELGE e-Bordro ile bu uygulamanın yarattığı işgücü kaybı ile sarf malzemesi, ekipman ve dağıtım giderlerindeki ilave maliyetler önlenir, zaman ve maliyet tasarrufu sağlanır.

KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)

KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)

Kayıtlı Elektronik Posta; dünyada yaklaşık 30 yıl önce standart elektronik postanın daha güvenli olması ve kamu – vatandaş arasındaki iletişimin hızlı ve kolay bir hale gelmesi sebebiyle Amerika Birleşik Devletleri’nde başlamıştık. Ardından 2000’li yılların başında avrupada kullanılmaya başlanmıştık. İtalya, Fransa, Almanya, Estonya gibi bir çok ülkede milyonlarca vatandaşın kullandığı “Güvenli ve Yasal” elektronik posta sistemi ile birçok işlem dijital ortamda yapılabilmeye başlanmıştır. Ülkemizde ise temelleri 2008 yılında atılan sistem, 2011 yılında BTK’nın düzenlemeleri ile hayata geçmiştir. 

E-İmza

E-İmza

Elektronik imza kullanım alanı açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu'nda belirtilen istisna süreçler haricinde ıslak imza ile yapılan her işlem için kullanılabilir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın