Hizmetlerimiz
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Web Yazılım ve Tasarım

Web Yazılım ve Tasarım

Hizmet sürekliliği odaklı tasarım ve yazılımlar sunan web tasarım firması olarak ihtiyaç duyulan çalışmalarda optimum çözümler sağlayarak işinize değer katmanıza yardımcı oluruz

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Profesyonel Kurumsal Kimlik Tasarımları İle Markanızı Doğru Yansıtmak İçin Bize Ulaşın. Etki Yaratan Kurumsal Kimlik Tasarımlarımız İle Markanıza Değer Katıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markalaşabilmek ve piyasada uzun yıllar boyunca sürdürülebilir çalışmalara imza atabilmek için etkili bir kurumsal kimlik oluşturmak çok önemli bir faktördür.

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret danışmanı ve danışmanlığı bir e-ticaret iş birimi yönetmenin ötesinde, günümüz girişimlerinin veya bir fiziksel mağazası olan markalarımızın en büyük isteği ve keşfetmek istediği satış kanalının yönetiminden sorumludur

Güvenlik Kamerası Kurulumu

Güvenlik Kamerası Kurulumu

Ücretsiz keşif yaptırın, projenize özel güvenlik kamerası donanımı ile işyerinizi ve evinizi istediğiniz yerden izleyin.Kastamonuda Güvenlik Kamera kurulumu ve teknik desteği noktasın da Kastamonu Bilgisayar sizlere çözüm sunuyor.

Masaüstü Uygulama Yazılımı

Masaüstü Uygulama Yazılımı

Masaüstü yazılımlar kişisel ya da firma bünyesinde kullanılan bilgisayarlar üzerinden, son kullanıcıların bilgisayarında çalışmak üzere tasarlanmış ve amacına uygun farklı birçok yarar sağlayan yazılım uygulamaları arasında yer almaktadır.

Matbaa ve Reklam

Matbaa ve Reklam

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktayız.

Bilgisayar Tamiri, Bakımı ve Onarımı

Bilgisayar Tamiri, Bakımı ve Onarımı

Bilgisayar tamiri, günlük hayatımızda işlerimizi kolaylaştıran bilgisayarlarımızın yanlış kullanım ya da donanımsal arızalar sebebiyle bozulması ve bu bozulan bilgisayarların uzman teknik servisler tarafından gerekli tamirlerinin yapılması işlemidir.

Promosyon Ürünler

Promosyon Ürünler

Kalem, defter, giyim, saat, ajanda, powerbank, dosya, çanta, takvim, bloknot, bayrak, anahtarlık şapka, plaket, fener, termos, bardak, flash bellek, ayna, çakı, kırtasiye seti, balon, hesap makinesi gibi pek çok ürün müşterilere hem reklam yapmak hem de gönüllerini kazanıp, yeniden iş yapmak amacıyla dağıtılabilir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, sitenizin, internet üzerinden arama yapan kullanıcıların aradıkları içeriklere dair en alakalı ve doğru verileri bulmalarını sağlayan arama motorlarının sıralama kriterlerine uygun bir şekilde optimize edilmesi süreçlerinin tamamıdır.

E-Katalog Hazırlama

E-Katalog Hazırlama

Yeni nesil teknoloji ürünlerinden olan IPAD, IPhone, Android kısaca akıllı telefonlarda da kullanılabilen E-katalog lar, interaktif alanda iyi bir tanıtım aracıdır.

Google Reklam Danışmanlığı

Google Reklam Danışmanlığı

Google’a ait olan Adwords, ilgili kullanıcıları web sitenize çekmek için tercih edilen önemli platformlardan biridir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın