E-Katalog Hazırlama
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
E-Katalog Hazırlama
E-Katalog Hazırlama

E-Katalog İnteraktif Reklam Çevre Dostu Tanıtım Yöntemi

Günümüzde her şey elektronik ortamda yapılmaktadır. Basılı ürünlerde yerini yavaş yavaş elektronik ortama bırakmatadır. E-katalog da gün geçtikçe önem kazanmaya başlamıştır. Kullanıcılar açısından bakıldığında baskı sistemiyle yapılan kardeşine göre daha interaktif bir ürün olan dijital katalogların avantajları daha fazladır. Sadece internet ortamında yayınlanmaz bir çok araçla daha düşük maliyetlere çoğaltılıp dağıtılması ve daha çok hedef kitleye ulaşması açısından son derece önemlidir. Hazırlanan e kataloglar intenet sitesi yada CD, DVD promosyon usb olarak da dağıtılabilir.

E-katalog Yeni Nesil Teknoloji

Yeni nesil teknoloji ürünlerinden olan IPAD, IPhone, Android kısaca akıllı telefonlarda da kullanılabilen E-katalog lar, interaktif alanda iyi bir tanıtım aracıdır. Elektronik Kataloglar, Dijital ortamda eskimeyen, yıpranmayan, daima renkli ve güncel kalan bir araçtır. İtendiği taktirde sürekli elinizin altında bulunabilmesi tüh katalog yanımda olsaydı ordan bakardık diyebilecek müşterileri ortadan kaldırmaktadır. Yazım hatalarının düzeltilmesi oldukça kolay olup yeni bir ürünü portföyüne ekleyen firme için hemen yayınlanması da oldukça önemlidir.

 

Kağıt, ekolojik denge için önemlidir. Tanıtım için kullanacağınız ürünleri e-katalog olarak dijital ortamda hazırlamanız, binlerce kağıt israfını da engelleyecektir. Dijital kataloglarınız sayesinde zaman çevreci bir imaj oluşturacaksınız böylece firmanız veya ürününüz için iyi bir prestij kazanacaksınız.

 

E-katalog maliyet açısından da önem taşımaktadır.  Matbaa ve basılı işlerden elektronik ortama geçilen günümüzde, kimse bu tür şeylerle zaman kaybetmek istememektedir. Ayrıca mali açıdan da çok daha avantajlı olan e-kataloglar reklam için iyi bir çözüm olacaktır.

 

Basılı tanıtım araçlarında kullanacağınız görseller kısıtlı olacaktır. Ancak elektronik ortamda hazırlanan sınırsız görsel kullanmanıza olanak sağlar. Görsellerinizin kalitesi matbaada kaybolmadan, daha gerçekçi daha etkileyici tasarımlarla etkili bir reklam yapabilirsiniz. Hiç bir basılı üründe video slayt gösterisi veya nimasyon yayınlayamazken e-katalog buna imkan tanır ve sayfaların bağzılarında bunları yayınlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın